Pozvánka na online XPRESS webinár Stakeholder Café II pod názvom: Obnoviteľná energia ako dôležitá súčasť klimaticky adaptívnych stavieb a energetickej hospodárnosti budov

XPRESS webinár Stakeholder Café II pod názvomObnoviteľná energia ako dôležitá súčasť klimaticky adaptívnych stavieb a energetickej hospodárnosti budov  ktorý sa bude zaoberať verejným obstarávaním inovatívnych riešení na báze obnoviteľných zdrojov energie.

Ako pripraviť projekt výstavby alebo obnovy budov a následné verejné obstarávanie tak, aby technológia klimaticky aktívnych striech dostala zelenú? 

Na čo sa majú pripraviť investori a realizátori stavby a ako zlepší toto riešenie klimatické podmienky v mestách a obciach? 

Možno v slovenských podmienkach efektívne verejne obstarávať takéto inovatívne riešenia?

Na všetky tieto otázky sa dozviete odpovede na našom webinári od renomovaných odborníkov z oblasti energetickej hospodárnosti budov a zelených riešení.

 Kedy: 15.marca 2022

Čas: od 10,00-12,00 hod.

Ako: online prostredníctvom MS TEAMS

Pre registráciu vyplňte: registračný formulár pre PRIHLÁSENIE

 

 Bližšie informácie s programom nájdete na tomto linku: http://www.szz.sk/cinnosti-organov-szz/543-pozvanka-na-online-xpress-webinar-stakeholder-cafe-ii.html

 

Slovenský živnostenský zväz je slovenským partnerom portálu XPRESS,
vytvoreného v rámci programu Európskej komisie HORIZONT 2020 s názvom:
XPRESS: Uľahčenie zeleného verejného obstarávania v energetickom sektore.