novinky‎ > ‎

Podujatie CEE Automotive Supply Chain 2017

uverejnené 13. 9. 2017, 3:29 používateľom Asociacia Pzvazov   [ aktualizované 13. 9. 2017, 4:35 ]


Medzinárodné fórum dodávateľov automobilového priemyslu sa bude konať v Žiline

Prvý ročník medzinárodnej konferencie, výstavy a biznis stretnutí pod názvom CEE AUTOMOTIVE SUPPLY CHAIN 2017 sa uskutoční v dňoch 14. – 15. novembra 2017. Je určený  dodávateľom a subdodávateľom najdôležitejšieho priemyselného odvetvia na Slovensku.

Jedinečnosť podujatia zaručuje unikátne spojenie viacerých obchodných komôr a organizácií, ktoré ho pripravujú nielen pre svojich členov, ale aj pre všetky spoločnosti zaujímajúce sa o rozvoj obchodných vzťahov v stále rastúcom automotive sektore . „Našou ambíciou bolo spojiť viaceré podujatia, ktoré boli už v minulosti úspešné a sú stále žiadané, do jedného veľkého. Medzinárodné fórum sme pôvodne cielili na krajiny V4 a Rakúsko, našich najbližších susedov. Avšak už teraz je jasné, že účasť firiem bude veľmi široká a predpokladáme zastúpenie 15 krajín,“ vyjadril sa Juraj Sinay, prezident Zväzu automobilového priemyslu SR, ktorý je jedným z organizátorov.

Usporiadatelia očakávajú viac ako 300 účastníkov podujatia, na ktorých čaká v Žiline veľmi zaujímavý program. Prvý deň bude venovaný konferencii. Tri bloky prednášok prinesú najnovšie informácie o vývoji odberateľsko – dodávateľských vzťahov v automobilovom priemysle a trendov v oblasti kvality, logistiky a požiadaviek na dodávateľov. Počas prestávok a spoločenského večera bude vytvorený priestor na neformálne stretnutia a networking. CEE Automotive Supply Chain 2017 (CASC) má k dispozícii osvedčený systém, ktorý dokáže naplánovať rokovania spoločností podľa ich záujmov a preferencií. Každý účastník si tak môže vybrať, koho pozve na stretnutie, alebo koho pozvanie príjme a efektívne tak využiť príležitosti nadviazať spoluprácu s novými obchodnými partnermi. CASC 2017 je určený spoločnostiam, ktoré sú súčasťou alebo majú záujem sa zapojiť do dodávateľského reťazca automobilovej výroby, alebo sa angažujú v oblastiach úzko súvisiacich s prevádzkou dodávateľských firiem. Práve na prepojenie dodávateľov a rozvoj spolupráce budú zamerané dohodnuté biznis rokovania na druhý deň podujatia.


Základné informácie o CEE Automotive Supply Chain 2017

Dátum konania: 14. – 15. 11. 2017

Miesto konania: Žilina, hotel Holiday Inn****

Prihlasovanie účastníkov do 7. 11. 2017 na www.casc.sk

Organizátori:

  • Britská obchodná komora na Slovensku,
  • Francúzsko-slovenská obchodná a priemyselná komora,
  • Kórejská agentúra na podporu obchodu a investícií,
  • Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu,
  • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora,  
  • Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky.

Viac informácii na www.casc.sk.


Členom APZ ponúkame možnosť uplatniť si 10 % zľavu z ceny vstupenky formou promokódu, ktorý je potrebné zadať pri registrácii na stránke www.casc.sk. V prípade záujmu o kód kontaktujte sekretariat@asociaciapz.eu

Využite tiež možnosť „early-bird“ registrácie do 24. 10. 2017 za výhodnejších podmienok. 


Comments